Bu sayfa, Philippe de Champaigne için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Philippe de Champaigne: bir yıllık ziyaret verileri ne anlatıyor
En çok görüntülenen eser The Last Supper, known as The Little Supper: yılda 1.100 görüntülenme, Philippe de Champaigne hakkında okunan her şeyin 15%'i. Ardından Portrait of King Charles II of England ve Louis XIII Crowned by Victory gelir. Ressamın sayfası: 2.700 ziyaret. Kanvaslar: 6.700. Toplam: 9.400. Okuyucu kitlesi büyüyor: Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 300% daha fazla ziyaret. En iyi ay: Tem 2026, 4.800 ziyaret. Okuyucular bilgisayarlar (54%), telefonlar (39%) ve tabletler (6%) üzerinden göz atıyor. Katalog verilerine kıyasla Zarif (Hava) daha fazla tercih ediyorlar: ziyaretlerin 58%'i, tuvallerin 37%'i.
Philippe de Champaigne tarafından en çok görüntülenen 10 tuval
TopImpressionists.com okuyucularının son on iki ay içinde en çok incelediği Philippe de Champaigne eserlerinden oluşan, ziyaret edilme sırasına göre dizilmiş 10 tuval.
Okuyucular Philippe de Champaigne sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki rakamlar
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
100
Tem 2026
800
4.000
Ağu 2026
200
700
Eyl 2026
1.700
1.900
Okuyucular Philippe de Champaigne tuvallerini ne zaman açar?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Philippe de Champaigne okuyucuları, ressamın eserleriyle kıyaslandığında neyi tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki rakamlar
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Zarif
36,7%
57,9%
Dramatik Etki
26,7%
19,3%
Huzurlu
13,3%
7,0%
Klasik
13,3%
3,5%
Mistik
3,3%
8,8%
Huzurlu
3,3%
3,5%
Rüya gibi ve uçucu
3,3%
0,0%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Düşünsel ve Derin
26,7%
38,6%
Ruhani
30,0%
22,8%
Huzurlu
20,0%
12,3%
Dramatik
3,3%
12,3%
Melankolik
10,0%
8,8%
Görkemli ve Etkileyici
3,3%
3,5%
Kasvetli ve Derin
6,7%
1,8%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
59,1%
72,0%
Yumuşak Gölge
22,7%
25,3%
Yumuşak Aydınlık
6,8%
0,0%
Parlak Denge
9,1%
2,7%
Işıltılı
2,3%
0,0%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
50,0%
32,0%
Hafif Renk Tonları
43,2%
57,3%
Dengeli Yumuşaklık
6,8%
10,7%
Net Renk Varlığı
0,0%
0,0%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
79,4%
96,4%
Nötr Tonlar
14,7%
3,6%
Monokrom
5,9%
0,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
56,8%
53,3%
Dengeli
43,2%
46,7%
Canlı
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
15,9%
2,7%
Yumuşak
20,4%
22,7%
Dengeli
15,9%
24,0%
Belirgin
25,0%
22,7%
Beyan
22,7%
28,0%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
6,8%
24,0%
Yumuşak Geçişli Palet
18,2%
5,3%
Dengeli Uyum
11,4%
16,0%
Güçlü Renk Uyumu
40,9%
45,3%
Uyumlu Palet
22,7%
9,3%
Philippe de Champaigne tarafından en çok tercih edilen tuvaller, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki rakamlar
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
The Last Supper, known as T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Louis XIII Crowned by Victo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Portrait of Omer Talon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Triple Portrait of Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Échevins of the City of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Jean-Baptiste Colbert (1619…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracles of the Peniten…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Philippe de Champaigne okuyucularının kullandığı cihazlar nelerdir?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tablodaki rakamlar
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
5.100
54,3%
telefonlar
3.700
39,4%
tabletler
600
6,4%
Philippe de Champaigne hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki rakamlar
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İngilizce
700
38,9%
Lehçe
400
22,2%
İsveççe
200
11,1%
Yunanca
100
5,6%
İspanyolca
100
5,6%
Japonca
100
5,6%
Portekizce
100
5,6%
Rusça
100
5,6%
Philippe de Champaigne günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki rakamlar
Gün
Ziyaret Sayısı
Prş 24 Eyl
0
Cum 25 Eyl
100
Cmt 26 Eyl
0
Paz 27 Eyl
300
Pzt 28 Eyl
800
Sal 29 Eyl
100
Çrş 30 Eyl
0
Prş 1 Eki
0
Cum 2 Eki
200
Cmt 3 Eki
200
Paz 4 Eki
0
Pzt 5 Eki
0
Sal 6 Eki
0
Çrş 7 Eki
300
Prş 8 Eki
0
Cum 9 Eki
300
Cmt 10 Eki
100
Paz 11 Eki
0
Pzt 12 Eki
100
Sal 13 Eki
200
Çrş 14 Eki
400
Prş 15 Eki (tahmin edilen)
0
Cum 16 Eki (tahmin edilen)
200
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
100
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
100
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
300
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
100
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
200
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
0
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
200
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
100
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
100
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
300
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
100
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
200
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
0
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
200
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
100
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
100
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
300
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
100
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
200
Okurların Philippe de Champaigne hakkında sordukları sorular
Philippe de Champaigne adlı sanatçının en çok açılan tabloları hangileridir?
The Last Supper, known as The Little Supper birinci: 1.100 ziyaret, görüntülemelerin 15%'i. Yukarıda 10 tuval sıralanmıştır.
Philippe de Champaigne’in TopImpressionists.com üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?
On iki ayda 9.400 ziyaret: ressamın sayfasında 2.700, tuvallerde 6.700 ziyaret.
Philippe de Champaigne okuyucuları hangi cihazları kullanıyor?
bilgisayarlar (54%), telefonlar (39%) ve tabletler (6%) kullanıyorlar; bilgisayarlar ziyaretlerin 54% kadarını oluşturuyor.
Philippe de Champaigne adlı sanatçının hangi tabloları okuyucuların zevkine hitap ediyor?
Zarif (Hava) olarak tanımlanan tuvaller, 37% oranındaki kataloğun 58% kadar ziyaretini almaktadır.
TIAtölye DanışmanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?