Ательє — Безкоштовна доставка по всьому світу — Термін доставки: 2–6 тижнів
      Переглянути в інтер'єрі Примірка в AR Купити картину ручної роботи Перейти до цифрових зображень Надіслати
      Деталі Посібник Додати до улюблених Завантажити Схожі предмети колекціонування Рентгенівське дослідження Слайд-шоу Статистика переглядів

      The Red Tower

      Dive into the surreal world of Giorgio de Chirico's 'The Red Tower.' This 1913 masterpiece blends dreamlike landscapes, Roman echoes, and philosophical themes—a cornerstone of Metaphysical Art.

      Джорджіо де Кіріко – італійський художник-метафізик, засновник руху ‘скуола метафізика’. Його сюрреалістичні картини з міськими пейзажами, манекенами та загадковою атмосферою вплинули на сюрреалізм. Відкрийте для себе світ його мрійливих шедеврів!

      Мистецький твір, представлений на цій сторінці, захищений законом про авторське право, що унеможливлює легальне створення або продаж його ідентичної репродукції. Цей захист забезпечується відповідно до міжнародних угод, таких як Бернська конвенція та національним законодавством, зокрема положеннями, що викладені в Законодавство США про авторське право — Розділ 17. Всі права захищені. Будь-яке використання без дозволу заборонено.

      Цей метод повністю відповідає нормам авторського права, оскільки він не передбачає копіювання чи дублювання захищеного твору мистецтва. Натомість це творче переосмислення — створення нового малюнка під впливом оригіналу, який не є його точним відтворенням.

      Гікле / Художній принт

      Музейна якість друку جيкле або на полотні з оперативним виготовленням та різноманітними варіантами фінішної обробки. ( Купити картину ручної роботи Перейти до цифрових зображень)

      Corner sample of the P118B picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118B ₴10
      Corner sample of the P118H picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118H ₴10
      Corner sample of the P118W picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118W ₴10
      Corner sample of the P438Z picture frame: формований полістирол, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
      P438Z ₴10
      Corner sample of the P508JH picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508JH ₴12
      Corner sample of the P508YH picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508YH ₴12
      Corner sample of the P805H picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805H ₴10
      Corner sample of the P805Z picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805Z ₴10
      Corner sample of the P919BZ picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919BZ ₴10
      Corner sample of the P919G picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919G ₴10
      Corner sample of the P919XJ picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919XJ ₴10
      Corner sample of the P959ZH picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
      P959ZH ₴10
      Corner sample of the P968JZ picture frame: формований полістирол, 6 cm wide and 4 cm thick
      P968JZ ₴12
      Corner sample of the W106C picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
      W106C ₴8
      Corner sample of the W218G picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218G ₴10
      Corner sample of the W218JH picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218JH ₴8
      Corner sample of the W218Y picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218Y ₴10
      Corner sample of the W307PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
      W307PJ ₴10
      Corner sample of the W316G picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316G ₴10
      Corner sample of the W316PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316PJ ₴8
      Corner sample of the W316Y picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316Y ₴10
      Corner sample of the W398PJ picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
      W398PJ ₴8
      Corner sample of the W4111J picture frame: масив дерева, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
      W4111J ₴10
      Corner sample of the W500HY picture frame: масив дерева, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500HY ₴15
      Corner sample of the W500JH picture frame: масив дерева, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500JH ₴15
      Corner sample of the W692G picture frame: масив дерева, 8 cm wide and 4 cm thick
      W692G ₴12
      Corner sample of the W849H picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
      W849H ₴8
      Corner sample of the W940BG picture frame: масив дерева, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
      W940BG ₴15
      Corner sample of the W953PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3.5 cm thick
      W953PJ ₴8

      Стандартний розмір
      на замовлення
      CM
      INCH

      Обирайте з наших стандартних розмірів, що відповідають оригінальним пропорціям твору мистецтва.

      ширина
      висота

      Введіть необхідну ширину та висоту, щоб принт ідеально підійшов до вашої рами або стіни. Принт можна лише обрізати, але не можна зробити більшим за оригінал, тому при зміні пропорцій частина зображення буде втрачена. Перед друком ми надсилаємо вам цифровий макет для затвердження. Зображення на цій сторінці не відображає реальну обрізку — її можна побачити лише на макеті.

      Доставка по всьому світу () за 2 тижні замість стандартних 4/5 тижнів. (22 Жовтень)

      Безкоштовна експрес-доставка по всьому світу
      Високоякісне лляне полотно
      Повне страхове покриття доставки
      Гарантія повернення митних зборів
      Гарантія точного відтворення кольорів
      Політика повернення протягом 100 днів (лише у разі виявлення дефектів)
      Гарантія повернення 100% коштів
      Знижка на оптові замовлення

      Загальна вартість

      ₴ 3096

      The Red Tower

      Гікле / Художній принт

      Розмір репродукції

      -

      Загальна вартість

      ₴ 3096

      A Dreamscape Frozen in Time: De Chirico’s “The Red Tower”

      Giorgio de Chirico's "The Red Tower," painted in 1913, isn’t merely a depiction of a landscape; it’s an immersion into the unsettling logic of the subconscious. This pivotal work, born from the fertile ground of Metaphysical Art, transcends simple representation to become a haunting meditation on memory, isolation, and the fractured nature of reality. De Chirico, a figure profoundly influenced by the philosophical currents of Nietzsche and Schopenhauer, sought to capture not what *is*, but what *feels* – the lingering echoes of experience that stubbornly refuse to be pinned down by rational thought. The painting’s power lies in its ability to evoke a profound sense of melancholy, a feeling of being adrift within a world simultaneously familiar and utterly alien.

      The Genesis of Metaphysical Art

      To truly appreciate “The Red Tower,” one must understand the movement it embodies: Metaphysical Art. Emerging from de Chirico’s own unique vision, this style deliberately disrupted traditional artistic conventions. It rejected the straightforward portrayal of reality in favor of dreamlike landscapes populated by illogical juxtapositions and unsettling symmetries. Think of a Roman arcade stretching endlessly into the distance, bathed in an unnatural light; or a solitary mannequin standing sentinel amidst a desolate square – these are hallmarks of de Chirico’s aesthetic. He wasn't interested in creating beautiful pictures; he aimed to create *experiences*, triggering a visceral response within the viewer. The painting is deeply rooted in the intellectual climate of early 20th-century Italy, where anxieties about modernity and the loss of traditional values were palpable.

      A Symphony of Shadows and Color

      Technically, “The Red Tower” showcases de Chirico’s masterful manipulation of perspective and color. The long shadows cast by the towering buildings create a sense of disorientation, pulling the viewer into the scene's unsettling depth. Notice how the colors are deliberately muted – predominantly ochres, browns, and grays – punctuated by the striking, almost aggressive red of the tower itself. This deliberate use of color isn’t meant to be realistic; rather, it serves to amplify the painting’s emotional impact, contributing to its overall atmosphere of unease. The seemingly invisible brushstrokes contribute to a sense of timelessness, as if the scene exists outside of conventional chronology. It's as though de Chirico has captured a moment suspended between past and present, reality and dream.

      Symbolism Within the Surreal

      The painting is rich in symbolic detail, inviting endless interpretation. The towering red tower itself is perhaps the most potent symbol – a monolithic structure that dominates the landscape yet offers no clear purpose or explanation. It’s reminiscent of Roman architecture, but also evokes a sense of menace and foreboding. The solitary figure on horseback, seemingly lost within this strange world, represents humanity's search for meaning in an indifferent universe. The inclusion of the statue referencing King Carlo Alberto di Savoia subtly connects the work to Nietzsche’s philosophy, highlighting themes of power, illusion, and the struggle against fate. Even the deserted arcade, a recurring motif in de Chirico’s oeuvre, symbolizes isolation and the decay of urban life.

      Bringing “The Red Tower” into Your Space

      A hand-painted reproduction of "The Red Tower" offers a remarkable opportunity to bring this evocative masterpiece into your home or office. TopImpressionists's meticulous reproductions capture not only the painting’s striking visual elements but also its profound emotional resonance. The subtle nuances of de Chirico’s brushwork, often difficult to discern in the original, are faithfully reproduced, creating an image that is both visually stunning and intellectually stimulating. Whether you seek a conversation piece or simply wish to infuse your space with the unsettling beauty of Metaphysical Art, a reproduction of “The Red Tower” is a truly exceptional choice – a window into the mind of one of art history’s most enigmatic figures.

      Запитання та відповіді

      Хто є автором та який рік створення твору "The Red Tower"?

      «The Red Tower» було створено Джорджо де Кіріко у 1913 році.

      Який рівень контрасту має «The Red Tower» Джорджо де Кіріко?

      Рівень контрасту твору «The Red Tower» Джорджо де Кіріко становить Збалансований.

      Наскільки відомим є твір "The Red Tower" автора Джорджо де Кіріко?

      «The Red Tower» Джорджо де Кіріко має рівень популярності Культові. Ця класифікація відображає ступінь впізнаваності цього твору.


      Біографія митця

      A Dreamscape of the Mind: The Life and Art of Giorgio de Chirico

      Народившись у 1888 році в місті Волос, Греція, до італійських батьків – генуезької матері та сицилійського батька – мистецький шлях Джорджіо де Чиріко був сповнений як класичної спадщини, так і зростаючого відчуття сучасної відірваності. Рання освіта в Афінському політехнічному інституті заклала фундамент у традиційних техніках, але його подальші навчання у Мюнхені справді запалили творчий дух. Там, серед інтелектуальної бурі довоєнної Європи, він зустрівся з роботами Арнольда Бьокліна та Макса Клінгера – митців, чиї символічні пейзажі та моторошні образи глибоко резонували з його власним розвиваючимся естетичним поглядом. Не меншу вплив мали філософські течії того часу – твори Фрідріха Ніцше, Артура Шопенгауера та Отто Вайнінгера – які досліджували теми екзистенціалізму, ірраціональності людського бажання та суб’єктивності реальності. Ці ідеї стали центральними для новаторського мистецького бачення де Чиріко.

      The Birth of Metaphysical Painting

      Близько 1909 року з дослідів де Чиріко почала виникати унікальна стилістика – стиль, який він сам назвав “Метафізичним” мистецтвом. Це було не просто стилістичне нововведення; це був глибокий спроба вловити приховані реальності під поверхнею повсякденного життя, розкрити моторошну поезію, що ховається у знайомих просторах. Важливу подію став візит до Флоренції та досвід на площі Санта-Крозсе, який спровокував його іконографічний серіал “Метафізична міська площа”. Ці картини вирізняються їхньою моторошною безжиттєвістю, довгими драматичними тінями, нелогічними перспективами та присутністю класичної архітектури, що контрастує з непривітними елементами, такими як безликі манекени та похмурі статуї. Ефект є глибоко тривожним, викликаючи відчуття ностальгії, ізоляції та майже нестерпного бажання чогось втраченого або недосяжного. Де Чиріко заснував Scuola Metafisica, що значно вплинула на сюрреалізм, хоча пізніше дистанціювався від інтерпретацій його робіт у рамках цього руху. Його картини не були створені як ілюстрації до снів, а радше – спробою відобразити реальність, яка знаходиться за межами видимого світу – царство, де час і простір є плавними, а межі між свідомістю та підсвідомним розмиваються. Значні роботи, такі як “Зачарованість мислителя”, “Енigma of an Autumn Afternoon” та “Пісня кохання”, демонструють цей моторошний естетичний погляд, запрошуючи глядача замислитися над таємницями існування та крихкістю людського сприйняття.

      Influences and Artistic Development

      Ранній творчий шлях де Чиріко був значною мірою сформований впливом мистецтва Бьокліна та Клінгера, які використовували символізм і міфологію для створення атмосферних та загадкових зображень. Однак, справжню трансформацію в його мистецькому баченні принесла зустріч з філософією Фрідріха Ніцше та Артура Шопенгауера. Тексти Ніцше, зокрема, досліджували теми екзистенційного страху, втрати сенсу та пошуку істини у світі, що здається безглуздим. Ці філософські роздуми надихнули де Чиріко на створення серії картин, які відображають відчуття самотності, відірваності та нерозуміння навколишнього світу. Він почав експериментувати з незвичайними композиціями, що поєднували класичні мотиви з сучасними елементами, створюючи дисонуючі образи, які викликали відчуття дискомфорту та тривоги. У 1911 році він переїхав до Парижа, де його брат Альберто Савіньйо вже жив, і там вони разом працювали над розвитком метафізичного мистецтва.

      The Shift to Neoclassicism and the Later Years

      Після Першої світової війни, близько 1919 року, мистецький шлях де Чиріко змінився. Він відмовився від свого раннього метафізичного підходу, прийнявши замість цього більш традиційний неокласичний або необароковий стиль. Цей поворот викликав значну критику; багато критиків сумували за втраченим новаторським духом, який визначав його ранні роботи, але де Чиріко залишався вірним своїм художнім виборам, досліджуючи різні стилі та теми, зберігаючи при цьому постійну відданість майстерності та техніці. Незважаючи на критику, його вплив на наступні покоління митців не можна заперечувати. Його новаторське використання простору, перспективи та символізму підривав традиційні художні норми і відкривав шлях до нових форм вираження.

      Legacy and Recognition

      Творчість де Чиріко є важливим мостом між кінцем 19-го століття та розвитком сюрреалізму на початку 20-го століття. Він безпосередньо був під впливом митців, таких як Арнольд Бьоклін і Макс Клінґер, які використовували символізм і міфологію для створення атмосферних та загадкових зображень. Однак справжню трансформацію в його мистецькому баченні принесла зустріч з філософією Фрідріха Ніцше та Артура Шопенгауера. Тексти Ніцше, зокрема, досліджували теми екзистенційного страху, втрати сенсу та пошуку істини у світі, що здається безглуздим. Ці філософські роздуми надихнули де Чиріко на створення серії картин, які відображають відчуття самотності, відірваності та нерозуміння навколишнього світу. Він почав експериментувати з незвичайними композиціями, що поєднували класичні мотиви з сучасними елементами, створюючи дисонуючі образи, які викликали відчуття дискомфорту та тривоги. Його роботи продовжують захоплювати глядачів у всьому світі, демонструючись у великих музеях, таких як музей, присвячений його творчості, що знаходиться неподалік від іспанських сходинок у Римі, гарантуючи, що його спадок як одного з найважливіших митців 20-го століття залишається незмінним.
      Джорджо де Кіріко

      Джорджо де Кіріко

      1888 - 1978 , Греція

      Довідкова інформація

      • Artistic Movement Or Style: Метафізичне мистецтво
      • Artists Or Movements Influenced By This Artist:
        • Сюрреалізм
        • Магічний реалізм
      • Artists Who Influenced This Artist:
        • Арнольд Бёклін
        • Макс Клінгер
      • Date Of Birth: 10 лип 1888
      • Date Of Death: 20 ноя 1978
      • Full Name: Giorgio de Chirico
      • Nationality: Італійський
      • Notable Artworks:
        • Висхіпання мислення
        • Гієна осіннього післяполудня
      • Place Of Birth: Волос, Греція
      Досліджуйте твори мистецтва, впорядковані за темами, стилями та характеристиками.
      © TopImpressionists.com — Усі права захищено  ·  100% Ручна розписка · Гарантія задоволення · Безкоштовна доставка по всьому світу
      VISA MASTERCARD